Historic Centre Apartments VI

  • 110 м²
  • 2 спальні
  • 2 ванни кімнати
  • 4 гостя
  • 2 ліжка

Historic Centre Apartments VI Prague також розташовані лише за 8 хвилин ходьби від Вацлавської площі. Апартаменти розташовані в межах 1.4 км від залізничного вокзалу Головний Праги та біля автовокзалу Staromestske namesti.

Historic Centre Apartments VI з видом на місто мають місце для зберігання речей і зону відпочинку. Апартаменти пропонують гостям фен і банні рушники. Крім того, також є біде, окремий туалет і душ.

Гості можуть користуватися зручностями для самостійного приготування їжі в помешканні, включаючи мінікухню, і насолоджуватися їжею обідній зоні.

Музей Гревен знаходиться на відстані 5 хвилин пішої прогулянки від цього місця, а Празький Град - за 25 хвилини пішки. Historic Centre Apartments VI розташовані у районі Сміхов Праги. Віфлеємська каплиця знаходиться на відстані 6 хвилин пішки, а Палац Лобковичів - в межах 1.9 км від апартаментів. Помешкання знаходиться недалеко від станції метро Вулиця Народна, яка розташована на відстані 10 хвилин пішки.

Бракує варіантів?
Check Top hotels near Historic Centre Apartments VI Прага
Spacious Old Town Apartment
Ціна лише для моб. пристроїв

Spacious Old Town Apartment

21 м від помешкання
USD 270 USD 243
за ніч
Igor And David Apartments
Ціна лише для моб. пристроїв

Igor And David Apartments

9.0
Блискуче 351 відгук
61 м від помешкання
USD 225 USD 203
за ніч
Stylish, Light-Filled Home In The Historic Center
Ціна лише для моб. пристроїв

Stylish, Light-Filled Home In The Historic Center

9.3
Блискуче 52 відгуки
134 м від помешкання
USD 257 USD 231
за ніч
    Як проїхати до готелю

    Аеропорти

    Празький аеропорт ім. Вацлава Гавела
    16 км

    Залізничні вокзали

    Masaryk's Railway Station
    1 км

    Зручності

    Інтернет

    • Wi-Fi

    Паркінг

    • Паркування

    Шаттл

    • Платний трансфер від/до аеропорту

    Послуги на території

    • Камера схову багажу
    • Обмін валют
    • Послуги екскурсовода/ Замовлення квитків

    На кухні

    • Електрочайник
    • Кухонне приладдя

    Для дітей

    • Дитячі ліжечка

    В номерах

    • Опалення
    • Звукоізольовані номери
    • Зона відпочинку
    • Набір для приготування чаю/кави
    • Обідній стіл
    • Приладдя для прасування

    У ванній кімнаті

    • Пральна машина
    • Безкоштовні туалетно-косметичні засоби

    Девайси

    • Телевізор з плоским екраном

    Основні зручності

    • Куріння на території заборонено
    • Замок

    Домашні тварини

    • Розміщення з домашніми тваринами заборонено !

    Важлива інформація

    Реєстрація заїзду: з 14:30 до 23:59
    Реєстрація виїзду: до 10:00
    Часті питання
    • У квартирі Historic Centre Apartments VI можна розмістити домашніх тварин?
      У квартирі Historic Centre Apartments VI не є дружелюбним до домашніх тварин.
    • У цій квартирі є кухня?
      В цій квартирі гості зможуть скористатися мінікухнею з посудомийною машиною, кавоваркою і духовкою.
    • Квартира Historic Centre Apartments VI розташована поруч із залізничним вокзалом?
      Залізничний вокзал Головний Праги розташований на близькій відстані від квартири Historic Centre Apartments VI.

    Розташування

    Map
    Поблизу

    Аеропорти

    Празький аеропорт ім. Вацлава Гавела
    16 км

    Залізничні вокзали

    Masaryk's Railway Station
    1 км

    Пам'ятки поблизу

    Ресторани неподалік

    Галерея

    Відгуки

    Відгуків поки немає :(

    Якщо ви зупинялися в цьому готелі, поділіться своїм досвідом з нами, будь ласка

    Написати відгук

    Написати відгук

    Час поїздки

    Ваша оцінка

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Дуже погано
    Відмінно

    Ваші дані

    Звідки ви?
    Спасибі! Дякуємо, що знайшли час поділитися своїм досвідом. Ваш відгук буде опублікований незабаром.
    Перейти до відгуків
    Відгук не надіслано.

    Зв'яжіться з нами

    Якщо вам потрібно забронювати більше 4-х номерів, зробіть запит на групове бронювання.
    Ваші дані
    Тема
    Повідомлення
    Historic Centre Apartments VI Прага

    Показати на карті:

    Визначні місця
    Рекомендовані ресторани
    Громадський транспорт
    Дякуємо за ваш відгук
    Дякуємо, що підписалися
    Закрити